Zapraszamy na naszą stronę www.smyksc.pl

Drukarnia SMYK - Torby


Specyfikacja techniczna

Format torby: 410 x 270 x 140 mm Papier: Kreda błysk 170 g/m2 (lub na pisemne życzenie klienta mat) Druk: Jednostronny jednokolorowy w skali PANTONE (1+0 kolor). Możliwość nadruku na całej powierzchni torby z przeciwskazaniem zastosowania nadruku na bigowaniach (złamaniach). Nadruk identyczny z dwóch stron oraz z dwóch boków torby. Istnieje możliwośc zastosowania nadruku innego z prawej i lewej strony torby za dodatkową opłatą. Uszlachetnianie: Brak lub foliowanie powierzchniowe całości torby błysk lub mat. Introligatornia: Sztancowanie, klejenie ręczne. Sznurek bawełniany biały w standardzie (inny kolor w zależności od nakładu i dostępności do uzgodnienia). Wzmocnienia z kartonu białego 245 g/m2 przy mocowaniach sznurka i na spodzie torby. Na pisemne życzenie klienta istnieje możliwość zmniejszenia torby na wysokości.


Specyfikacja techniczna

Format torby: 410 x 270 x 140 mm Papier: Kreda błysk 170 g/m2 (lub na pisemne życzenie klienta mat) Druk: Jednostronny dwukolorowy w skali PANTONE (2+0 kolory). Możliwość nadruku na całej powierzchni torby z przeciwskazaniem zastosowania nadruku na bigowaniach (złamaniach). Nadruk identyczny z dwóch stron oraz z dwóch boków torby. Istnieje możliwośc zastosowania nadruku innego z prawej i lewej strony torby za dodatkową opłatą. Uszlachetnianie: Brak lub foliowanie powierzchniowe całości torby błysk lub mat. Introligatornia: Sztancowanie, klejenie ręczne. Sznurek bawełniany biały w standardzie (inny kolor w zależności od nakładu i dostępności do uzgodnienia). Wzmocnienia z kartonu białego 245 g/m2 przy mocowaniach sznurka i na spodzie torby. Na pisemne życzenie klienta istnieje możliwość zmniejszenia torby na wysokości.


Specyfikacja techniczna

Format torby: 410 x 270 x 140 mm Papier: Kreda błysk 170 g/m2 (lub na pisemne życzenie klienta mat) Druk: Jednostronny trzykolorowy w skali PANTONE (3+0 kolory). Możliwość nadruku na całej powierzchni torby z przeciwskazaniem zastosowania nadruku na bigowaniach (złamaniach). Nadruk identyczny z dwóch stron oraz z dwóch boków torby. Istnieje możliwośc zastosowania nadruku innego z prawej i lewej strony torby za dodatkową opłatą. Uszlachetnianie: Brak lub foliowanie powierzchniowe całości torby błysk lub mat. Introligatornia: Sztancowanie, klejenie ręczne. Sznurek bawełniany biały w standardzie (inny kolor w zależności od nakładu i dostępności do uzgodnienia). Wzmocnienia z kartonu białego 245 g/m2 przy mocowaniach sznurka i na spodzie torby. Na pisemne życzenie klienta istnieje możliwość zmniejszenia torby na wysokości.


Specyfikacja techniczna

Format torby: 410 x 270 x 140 mm Papier: Kreda błysk 170 g/m2 (lub na pisemne życzenie klienta mat) Druk: Jednostronny wielokolorowy w skali CMYK (4+0 kolory). Możliwość nadruku na całej powierzchni torby z przeciwskazaniem zastosowania nadruku na bigowaniach (złamaniach). Nadruk identyczny z dwóch stron oraz z dwóch boków torby. Istnieje możliwośc zastosowania nadruku innego z prawej i lewej strony torby za dodatkową opłatą. Uszlachetnianie: Brak lub foliowanie powierzchniowe całości torby błysk lub mat. Introligatornia: Sztancowanie, klejenie ręczne. Sznurek bawełniany biały w standardzie (inny kolor w zależności od nakładu i dostępności do uzgodnienia). Wzmocnienia z kartonu białego 245 g/m2 przy mocowaniach sznurka i na spodzie torby. Na pisemne życzenie klienta istnieje możliwość zmniejszenia torby na wysokości.


Drukarnia

p r z y j a z n e - s t r o n y